زبان انگلیسی | پیش دبستان و دبستان ستارگان زمین نخبه   

logo

در حال به روز رسانی می باشد.  

اطلاعات تماس

021-44042016

021-44090851

setareganezaminp@gmail.com

شعبه ۱ ( دوره اول) : خيابان آيت الله كاشاني-بلوار اباذر -نبش كوچه (مهرگان) مهتاب ٤ - پلاك ١٨ -تلفن :44042016 شعبه ۲ ( دوره دوم) : خیابان آیت الله کاشانی بلوار اباذر خیابان فهیمی پلاک ۲۴ تلفن : ۴۴۰۲۵۰۶۳

زبان انگلیسی

جهت رویت فایل های آموزشی به انتهای متن مراجعه فرمایید. 

محتوای آموزش زبان انگلیسی

دپارتمان زبان انگلیسی دبستان و پیش دبستان ستارگان زمین نخبه

ماموریت ما

دپارتمان زبان مجتمع آموزشی ستارگان زمین نخبه با همکاری دپارتمان زبانهای خارجی ، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی ویژه دانش آموزان در مدارس و با فرهنگ آموزش ایرانی، توليد و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بين المللی، طراحی و اجرای دوره های تربيت مدرس ویژه مدرسین مدارس، و ارائه خدمات آموزشی مراکز آموزشی و مدارس دیگر در سطح شهر و متناسب با نیازهای کودکان و نوجوانان در فرهنگ ایرانی تعریف می نماید. هدف این دپارتمان بومی سازی آموزش زبان های خارجی در مدارس و رفع نیاز حضور دانش آموزان جهت حضور در مراکز آموزش زبان خارج از ساعات مدارس می باشد.

امروزه دانش آموزان با حجم سنگینی از مطالب و فعالیتها در مدارس روبرو هستند که در مقایسه با سالهای گذشته، در صورتیکه مدیریت دقیقی بر زمان آنها نباشد، و با در نظر گرفتن مدت زمانی که این عزیزان بایستی روزانه در ترافیکهای سنگین شهر تهران سپری کنند، حضور در مراکز آموزشی جدا از مدرسه مشکلات زیادی را برای زمان استراحت فرزندان ما فراهم می نماید. در کنار زمانی که این عزیزان برای حضور در مراکز دیگر از دست میدهند، همچنین فرهنگ آموزشی که در مراکز آموزشی خارج از مدرسه می باشد همیشه در راستای چارچوبهای فکری و آموزشی مدرسه نمی باشد و این موجب ایجاد دوگانگی های آموزشی برای این عزیزان می شود. این بدین معناست که ما خود نیز بار جدیدی را بر دوش این فرزندانمان گذاشته ایم.

 

فلسفه ما

تعریف سواد در جوامع امروزی بطرز شگرفی با گذشته تفاوت پیدا کرده است، بطوریکه در جوامع امروزی حتی شخصی که از سطح بالای علمی و تحصیلات برخوردار است درصورتیکه مجهز به زبان انگلیسی و علوم رایانه نباشد بی سواد محسوب می گردد. حال ورود دانش آموزان به مدارس و جدایی این عزیزان بعد از مدتی مدید از خانواده ها، با تمامی آماده سازی های خانواده ها و تغییرات ایجاد شده فکری-آموزشی در بخش آموزش کشور، امری دلهره آور، و پر تنش برای این عزیزان می باشد. حال این مهم با ایجاد تغییرات فکری و رفتاری در ساختار ذهن و فیزیولوژی ذهن و مغز عزیزان ما آمیخته است. امری که منجر به تغییرات فکری و جهش از سطوح ذهنی پایین تر به بالاتر می گردد.

رويكرد فلسفي ما مكتب ساختگرايي ذهني است. در اين مكتب ذهن فراگير بسيار پويا، خلاق و تحليلگر است؛ به عبارت ديگر فراگير پس از دريافت مفاهيم بين نكات ارتباط معني دار ايجاد كرده و سپس با آميختن آن ها با آموخته هاي پيشين مطالب جديد را در ذهن خود ملكه مي سازد. و از این رو با حرکتی آرام در جهت یادگیری زبان حرکت می کنند.

در روش هاي سنتي و زبان محور، فراگيري نكات دستوري در اولويت قرار دارد. تجربيات مكرر نشانگر اين است كه حاصل فراگيري قواعد انتزاعي و خارج از متن و توجه به قالب هاي زباني صرفاً حفظياتي بوده كه هيچگاه به كاربرد اصولي و خلاق منتهي نشده است.

رويكرد ما در زمينه فراگيري يك زبان همان رويكرد طبيعي و اكتسابي است كه موثرترين و كوتاهترين مسير ممكن براي يادگيري زبان بوده و توسط بشر از بدو خلقت آزموده شده و موفقيت آن صد در صد قابل تضمين است.

 

روش آموزشي دپارتمان زبان محتوا محور است. در روش محتوا محور فراگيري معني دار است زيرا آموخته هاي قبلي همواره يادآوري شده؛ پيوندهاي مستحكمي بين نكات جديد و تجربيات گذشته فراگيران ايجاد مي گردد. در روش محتوا محور كسب دانش و مهارت به صورت توامان انجام مي گيرد زيرا اعتقاد بر اين است كه همه چيز منسجم و به هم پيوسته و وابسته است؛ به عبارت ديگر در صورت بروز يك مشكل در يك جزء، كل نظام آموزشي و فرآيند فراگيري تحت الشعاع قرار مي گيرد.

 

چشم انداز ما

در برگرفتن تمامی دانش آموزان و علاقه مند کردن این عزیزان به یادگیری زبان و حرکت بر روی مسیر صحیح آموزش

 

معرفی گروه زبان

ناظر اجرایی و مدرسین دوره های زبان انگلیسی  مجتمع آموزشی ستارگان زمین نخبه همگی از سابقه تدریس بسیار خوب برخوردار بوده، و دوره های بین المللی ویژه روش تدریس زبان به کودکان و نوجوانان را گذرانده اند، و در عین حال از جوانی و شادابی ویژه آموزش زبان به کودکان و نوجوانان برخوردار بوده که این عامل موجب ایجاد انگیزه و جذب زبان آموزان می گردد.

 آموزش زبان انگلیسی 

 برگزاری چهار ترم چارت آموزش زبان انگلیسی در هر سال تحصیلی

 نظارت و هدایت سیستم توسط Supervisor مستقر در مدرسه

 اعطای مدرک سالیانه 

 سطح بندی دانش آموزان در دو مقطع زمانی ( - ابتدای سال تحصیلی -ابتدای ترم دوم سال )

 استفاده از  مجموعه کتب Family & Friends

 استفاده از لابراتوار زبان انگلیسی جهت تکمیل پروسه آموزشی

 تدریس علوم (Science) و ریاضی (Math) در پیش دبستان

 Observe کلاس ها توسط Supervisor های بخش زبان

 ادامه روند آموزشی در تابستان (ترم چهارم)

 ارائه پیک های فصلی و اردوهای آموزشی به زبان انگلیسی

فایل کتابهای آموزشی کلیک نمایید. 

FAF-1

FAF-2

FAF-3

Solution

F - STARTER

POCKETSارتباط سریع با ما

جهت درخواست تماس لطفاً اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.